
Фільтраційна установка Emaux FSP300-ST20 (3.5 м3/год, D300) Комплексна установка пісочна система очищення води басейну
17 759 ₴
- В наявності
- Код: 6030
+380 (93) 213-21-22
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтраційна установка для фільтрації води в басейні.
Фільтраційна установка Emaux FSP390-SD75 - це пісочна система очищення води з верхнім типом підключення.
Призначена для обслуговування приватних плавальних басейнів об'ємом до 32 000 літрів.
Фільтруючий бак виготовлений з високоміцного поліпропілену, стійкого до корозії, впливу ультрафіолету і хімічних реагентів. Насос з префільтром, виконаний з термостійкого пластика і скловолокна.
Система комплектується 4-режимним клапаном управління фільтрацією, манометром, сполучними муфтами і настановною платформою.
Фільтраційна установка складається з фільтру Emaux P390 та насоса Emaux SD075.
- Продуктивність: 8 м³/год
- Насос: 0.75 кВт (0.75 к.с.)
- Підключення: перехідники 32/38 мм
| Призначення | Каркасні басейни, Приватні басейни |
|---|---|
| Тип фільтра | Пісочний |
| Корпус фільтра | Поліпропілен |
| Макс. об’єм басейну, л | 32 000 |
| Діаметр фільтра, мм | 400 |
| Макс. пропускна здатність, м³/год | 8 |
| Максимальний робочий тиск, бар | 2 Бар |
| Загрузка піску, кг | 35 |
| Фракція, мм | 0.5 - 0.8 |
| Тип підключення | Верхнє |
| З'єднання | 32/38 мм |
| Додатково |
|
| Комплектація |
|
| Розмір в упаковці | 724х760х527 мм |
| Вага в упаковці, кг | 16 |
| Виробник | Emaux |
| Гарантія | 24 місяці на фільтраційну ємність Emaux |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Emaux |
| Країна виробник | Китай |
| Завантаження піску | 19 кг |
| Продуктивність, м³/год | 3.5 м³/год |
| Користувацькі характеристики | |
| назва | Навісна фільтрувальна установка для готового басейну Фільтр-насос для очищення води в басейні Фільтраційна установка для фільтрації води в басейні Обладнання та аксесуари для басейнів Установка очищення води Пісочні установки очищення води. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 759 ₴





