
Фільтраційна установка Emaux FSP300-ST20 (3.5 м3/год, D300) Комплексна станція пісочна система очищення води басейну
17 759 ₴
- Готово до відправки
- Код: 6030
+380 (93) 213-21-22
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтраційна установка для фільтрації води в басейні.
Фільтраційна установка Emaux FSP300-ST20 - це пісочна система очищення води з верхнім типом підключення.
Призначена для обслуговування приватних плавальних басейнів об'ємом до 14 000 літрів.
Фільтруючий бак виготовлений з високоміцного поліпропілену, стійкого до корозії, впливу ультрафіолету та хімічних реагентів.
Насос без префільтра, виконаний із термостійкого пластика та скловолокна. Система комплектується 4-режимним клапаном управління фільтрацією, сполучними муфтами і установочною платформою.
До комплекту фільтраційної установки входять
- фільтр Emaux P300
- насос Emaux ST020.
- Продуктивність: 3.5 м³/год
- Насос: 0.28 кВт (0.20 к. с)
- Підключення: 50 мм або перехідники 32/38 мм
| Призначення | Каркасні басейни, Приватні басейни |
|---|---|
| Тип фільтра | Пісочний |
| Корпус фільтра | Поліпропілен |
| Макс. об’єм басейну, л | 14 000 |
| Діаметр фільтра, мм | 300 |
| Макс. пропускна здатність, м³/год | 3.5 |
| Максимальний робочий тиск, бар | 2 bar |
| Загрузка піску, кг | 19 |
| Фракція, мм | 0.5 - 0.8 |
| Тип підключення | Верхнє |
| З'єднання | 50 мм |
| Додатково |
|
| Комплектація |
|
| Розмір в упаковці | 540x485 mm |
| Вага в упаковці, кг | 6.4 |
| Виробник | Emaux |
| Гарантія | 24 місяці на фільтраційну ємність Emaux |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Emaux |
| Країна виробник | Китай |
| Завантаження піску | 19 кг |
| Продуктивність, м³/год | 3.5 м³/год |
| Користувацькі характеристики | |
| назва | Навісна фільтрувальна установка для готового басейну Фільтр-насос для очищення води в басейні Фільтраційна установка для фільтрації води в басейні Обладнання та аксесуари для басейнів Установка очищення води Пісочні установки очищення води. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 759 ₴





