
Робот-пилосос водний для басейну Aquaviva 7320 Black Pearl для прибирання та повного очищення басейну.
34 099 ₴
- Готово до відправки
- Код: 21628
+380 (93) 213-21-22
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підводний робот пилосос для басейну.
Робот-пилосос Aquaviva 7310 Black Pearl призначений для ефективного очищення невеликих та середніх басейнів глибиною до 2.5 м. Модель оснащена запатентованими технологіями Focus Flow та Side Suction. Продумана ходова частина очищає дно, стіни та ватерлінію з максимальною ефективністю. Має великий зйомний фільтрувальний кошик з системою верхнього доступу. Є ідеальним рішенням для очищення лайнерних, композитних і поліпропіленових басейнів.
Виробник застерігає: ребра жорсткості на стінах пластикових композитних басейнів можуть заважати руху пилососа. У такому випадку робот зможе очистити лише нижню частину стіни.
- Режим очищення: дно, стіни, ватерлінія
- Очищувальні валики: гумові траки
- Продуктивність: 14 м³/год
- Довжина кабелю: 16 м (13 + 3)
| Тип пилососа | Робот |
|---|---|
| Живлення пилососа | Від мережі |
| Площа басейну, м² | 45 - 50 |
| Довжина кабелю живлення | 16 (13 + 3) м |
| Режим очищення робота-пилососа | Дно, стіни, ватерлінія |
| Цикл очищення, хвилини | 120 |
| Призначення | Домашні басейни |
| Продуктивність, м³/год | 14 |
| Живлення | 230 В /50 Гц |
| Додатково |
|
| Комплектація |
|
| Розмір в упаковці | 43х37х34 см |
| Вага в упаковці, кг | 11.4 |
| Виробник | Aquaviva |
| Гарантія | 12 місяців |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Aquaviva |
| Країна виробник | Китай |
| Об'єм басейну | 60 куб. м |
| Напруга | 230 В |
| Користувацькі характеристики | |
| назва | Якісний робот-пилосос для басейну Популярний робот пилосос для басейну Підводний робот пилосос для басейну Робот пилосос для громадського басейну робот-пилосоc для басейну Aquaviva |
Інформація для замовлення
- Ціна: 34 099 ₴








