
Тепловий насос Fairland SHP03 (3.5 кВт) для нагрівання води в приватних басейнах
23 840 ₴
- Готово до відправки
- Код: 23708
+380 (93) 213-21-22
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тепловий насос для нагрівання води в приватних басейнах.
Тепловий насос Fairland SHP06 призначений для нагрівання води в приватних басейнах, об'ємом до 25 000 л. Це оптимальний варіант для дитячих і каркасних басейнів, а також для гідромасажних ванн і басейнів зі сталевими стінками. Ультракомпактний, стильний і простий в підключенні. Має міцний металевий корпус і титановий теплообмінник, що дозволяє працювати з хлорованою і солоною водою.
- Максимальна теплова потужність: 7 кВт
- Коефіцієнт продуктивності: 4.7 - 6.6
- Фреон: R32

| Тип насосу | Моноблок |
|---|---|
| Інвертор | Ні |
| Режим роботи | Тільки обігрів |
| Управління з телефону | Ні |
| Показники роботи в режимі обігріву, при t° навколишнього середовища +15℃, t° нагрітої води +26℃ |
|
| Показники роботи в режимі обігріву, при t° навколишнього середовища +26℃, t° нагрітої води +26℃ |
|
| Кількість фаз | 1 (220-240 В) |
| Призначення | Каркасні басейни |
| Теплова потужність, кВт | 7 |
| Номінальна вхідна потужність, кВт | 1 |
| Номінальна сила струму, А | 4.4 |
| Макс. об'єм басейну, м³ | до 25 м³ при температурі повітря +26°C |
| Рекомендований потік води, м³/год | 3-4 |
| Мінімальний приток повітря, м³/ч | 1 800 |
| З'єднання | 32/38 мм |
| Матеріал нагрівача | Титан |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Компресор | Gree |
| Робоча температура повітря | Від 10 до 43°C |
| Робоча температура води | Від 15 до 40°C |
| Звуковий тиск (1 м) | 59 дБА |
| Звуковий тиск (10 м) | 39 дБА |
| Тип фреону | R32 |
| Вага холодоагенту, г | 550 |
| Режим розморожування | Так |
| Комплектація |
|
| Розмір в упаковці | 484 х 445 х 503 мм |
| Вага в упаковці, кг | 42 |
| Виробник | Fairland |
| Гарантія | 24 місяці |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fairland |
| Країна виробник | Китай |
| Теплова потужність | 7 кВт |
| Електрична потужність | 1.02 кВт |
| Використовуваний холодоагент | R32 |
| Режим роботи | Нагрів |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | 10 град. |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 43 град. |
| Рівень шуму | 39 дБ |
| Струм | 4.43 А |
| Напруга | 220 В |
| Максимальна температура нагріву | 40 °С |
| Площа обігріву | 25 кв.м |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Максимальна теплова потужність | 3.5 кВт |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 445 мм |
| Ширина | 503 мм |
| Висота | 484 мм |
| Вага | 42 кг |
| Користувацькі характеристики | |
| назва | Теплові насоси для басейнів azuro Інверторні теплові насоси Устаткування для нагрівання води Насос fairland |
Інформація для замовлення
- Ціна: 23 840 ₴








