
Фільтраційна установка Emaux FSP300-ST33 (4 м3/год, D300) Комплексна установка пісочна система очищення води басейну
18 318 ₴
- В наявності
- Код: 6031
+380 (93) 213-21-22
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтраційна установка для фільтрації води в басейні.
Фільтраційна установка Emaux FSP350-SS020 - це пісочна система очищення води з верхнім типом підключення. Призначена для обслуговування приватних плавальних басейнів об'ємом до 17 000 літрів. Фільтруючий бак виготовлений з високоміцного поліпропілену, стійкого до корозії, впливу ультрафіолету та хімічних реагентів. Насос з префільтром, виконаний із термостійкого пластика та скловолокна. Система комплектується 4-режимним клапаном управління фільтрацією, сполучними муфтами і установочною платформою. До комплекту фільтраційної установки входять фільтр Emaux P350 та насос Emaux SS020.
- Продуктивність: 4.32 м³/год
- Насос: 0.28 кВт (0.20 к. с)
- Підключення: 50 мм
| Призначення | Каркасні басейни, Приватні басейни |
|---|---|
| Тип фільтра | Пісочний |
| Корпус фільтра | Поліпропілен |
| Макс. об’єм басейну, л | 17 000 |
| Діаметр фільтра, мм | 350 |
| Макс. пропускна здатність, м³/год | 4.3 |
| Максимальний робочий тиск, бар | 2 Бар |
| Загрузка піску, кг | 20 |
| Фракція, мм | 0.5 - 0.8 |
| Тип підключення | Верхнє |
| З'єднання | 50 мм |
| Додатково |
|
| Комплектація |
|
| Розмір в упаковці | 580x555 мм |
| Вага в упаковці, кг | 16.3 |
| Виробник | Emaux |
| Гарантія | 24 місяці на фільтраційну ємність Emaux |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Emaux |
| Країна виробник | Китай |
| Завантаження піску | 19 кг |
| Продуктивність, м³/год | 4 м³/год |
| Користувацькі характеристики | |
| назва | Навісна фільтрувальна установка для готового басейну Фільтр-насос для очищення води в басейні Фільтраційна установка для фільтрації води в басейні Обладнання та аксесуари для басейнів Установка очищення води Пісочні установки очищення води. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 18 318 ₴





