
Фільтр Emaux V350 (4 м³/год, D355) продуктивний пісочний фільтр для очищення басейну з верхнім клапаном в якого 6 режимів
11 653 ₴
- Готово до відправки
- Код: 5103
+380 (93) 213-21-22
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Піщаний фільтр для очищення басейну EMAUX.
Фільтр EMAUX V450 для механічного очищення води в приватних плавальних басейнах та SPA об'ємом до 33 000 л. Місткість укріплена обмоткою зі скловолокна та оброблена спеціальним просоченням. Комплектується клапаном на 6 режимів і універсальними сполучними муфтами на 1½"(50 мм).
- Продуктивність: 8.1 м³/год
- Тип підключення: верхнє
- Діаметр підключення: 1-1/2"(50 мм)
| Призначення | Приватні басейни |
|---|---|
| Тип фільтра | Пісочний |
| Корпус фільтра | Полімер посилений скловолокном |
| Макс. об’єм басейну, л | 33 000 |
| Діаметр фільтра, мм | 455 |
| Макс. пропускна здатність, м³/год | 8.1 |
| Максимальний робочий тиск, бар | 250kPa/36psi/2.5bar |
| Загрузка піску, кг | 45 |
| Фракція, мм | 0.5 - 0.8 |
| Тип підключення | Верхнє |
| З'єднання | 50 мм |
| Додатково |
|
| Комплектація |
|
| Розмір в упаковці | 814х455 mm |
| Вага в упаковці, кг | 12.8 |
| Виробник | Emaux |
| Гарантія | 24 місяці на фільтраційну ємність Emaux |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Emaux |
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр фільтра | 355 мм |
| Завантаження піску | 45 кг |
| Користувацькі характеристики | |
| назва | Продуктивний пісочний фільтр для басейну Пісочний фільтр для басейну emaux v Піщаний Фільтр-насос для басейну Пісочний фільтр для великого басейну |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 653 ₴







