
Насос Aquaviva LX WTB400T (380 В, 80 м3/год, 5.5 HP) циркуляційний насос у систему фільтрації басейну
20 898 ₴
- Готово до відправки
- Код: 15074
+380 (93) 213-21-22
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Насос фильтрующий для бассейна
Насос Aquaviva LX WTB300Т - це ідеальний варіант для використання в атракціонах, протитечії та гідромасажах. Також насос може застосовуватися у сфері марікультури та водозабезпечення.
Модель виготовлена за сучасною технологією із використанням довговічних термостійких, антикорозійних матеріалів. Насос комплектується муфтами.
Зверніть увагу! Насос високої потужності та продуктивності. Тому, при установці насоса в гідромасажні системи, важливо виконати коректний розрахунок і забезпечити мінімальну швидкість на забірних пристроях.
- Продуктивність: 60 м³/год
- Потужність: 3 кВт
- З'єднання: 75 мм
| Призначення | Протитечії |
|---|---|
| Для солоної води | Ні |
| Наявність префільтра | Ні |
| Змінна швидкість | Ні |
| Кількість фаз | 3 (380-400 В) |
| Макс. об’єм басейну, л | 240 000 |
| Продуктивність, м³/год (при h) | 60 при 8 м |
| Корисна потужність, к. с. | 4 |
| Потужність, кВт | 3 |
| З'єднання | 75 мм |
| Додатково |
|
| Вага в упаковці, кг | 24 |
| Розмір в упаковці | 412х281х323 мм |
| Виробник | Aquaviva |
| Гарантія | 24 місяці. Гарантія надається за умови проведення своєчасного регулярного технічного обслуговування та заміни витратних матеріалів. При монтажу насоса необхідно додатково встановити автомат захисту двигуна. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Aquaviva |
| Країна виробник | Китай |
| Напруга | 380 В |
| Діаметр фільтра | 75 мм |
| Колір | Чорний |
| назва | |
| Продуктивність, м³/год | 80 при 8 м |
Інформація для замовлення
- Ціна: 20 898 ₴








