Новинка

Бездротовий робот-пилосос для басейну Fairland X60 акумуляторні підводні пилососи для прибирання басейну
58 566 ₴
- Готово до відправки
- Код: 34466
+380 (93) 213-21-22
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.

Бездротовий робот-пилосос для басейну Fairland X80
Бездротовий робот-пилосос Fairland X80 – це ідеальний варіант для очищення дна, стін та ватерлінії в басейнах будь-яких форм та поверхонь площею до 70 м².
Управляйте пилососом зі свого смартфона, активуйте експрес-прибирання дна лише за 30 хвилин або відкладений старт. Насолоджуйтесь бездоганною роботою до 8 год без підзарядки завдяки повноінверторному двигуну.
Отримуйте більше радісних моментів біля басейну, поки штучний інтелект Al-Wireless дбає про чистоту. 7 датчиків сканують ступінь забруднення басейну, а навігаційна система 3D S підбирає оптимальну траєкторію та швидкість очищення. Басейн сяє чистотою навіть поки ви у відпустці.
- Режим очищення: дно, стіни, ватерлінія
- Очищувальні валики: гумові + гусеничні траки з ПВХ
- Продуктивність: 22 м³/год
- Час роботи: до 4.5 год (дно, стіни, ватерлінія); до 8 год (тільки дно)

| Продуктивність, м³/год | 22 |
|---|---|
| Живлення | 90-265 В, 50-60 Гц |
| Робота від акумулятора | до 8 год |
| Додатково |
|
| Комплектація |
|
| Розмір в упаковці | 495х395х265 мм |
| Вага в упаковці, кг | 15.2 |
| Виробник | Fairland |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fairland |
| Країна виробник | Китай |
| Об'єм басейну | 70 куб. м |
| Напруга | 265 В |
| Довжина | 49.5 см |
| Ширина | 39.5 см |
| Основні атрибути | |
| Робота від акумулятора | 6 годин |
| Користувацькі характеристики | |
| назва | Обладнання та аксесуари для басейнів FairlandАвтоматичний пилосос для басейну з акумуляторами Робот пилосос для басейну Пилосос для басейну з функцією самоочищення Пилосос для приватного басейну |
Інформація для замовлення
- Ціна: 58 566 ₴









