
Насос Aquaviva LX LP300T (380 В, 35 м3/год, 3 HP) водяний насос для фільтрації басейну
16 985 ₴
- Готово до відправки
- Код: 15062
+380 (93) 213-21-22
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Насос фільтруючий для басейну Aquaviva LX LP
Насос Aquaviva LX LP250T - це ідеальний варіант для СПА-басейнів і систем марикультури (розведення морських водоростей, риб, молюсків, ракоподібних в штучних умовах).
Ефективно використовується для напірної подачі та циркуляції води. Модель виготовлена за сучасною технологією з використанням довговічних термостійких, антикорозійних матеріалів.
- Продуктивність: 30 м³/год
- Потужність: 1.85 кВт
- Під'єднання: 63 мм
| Призначення | SPA, гідромасаж, атракціони |
|---|---|
| Для солоної води | Ні |
| Наявність префільтра | Ні |
| Змінна швидкість | Ні |
| Кількість фаз | 3 (380-400 В) |
| Макс. об’єм басейну, л | 120 000 |
| Продуктивність, м³/год (при h) | 30 при 12 м |
| Корисна потужність, к. с. | 2.5 |
| Потужність, кВт | 1.9 |
| З'єднання | 63 мм |
| Додатково |
|
| Вага в упаковці, кг | 14.5 |
| Розмір в упаковці | 382х202х218 мм |
| Виробник | Aquaviva |
| Гарантія | 24 місяці. Гарантія надається за умови проведення своєчасного регулярного технічного обслуговування та заміни витратних матеріалів. При монтажу насоса необхідно додатково встановити автомат захисту двигуна. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Aquaviva |
| Країна виробник | Китай |
| Напруга | 380 В |
| Колір | Чорний |
| Користувацькі характеристики | |
| назва | Циркуляційний насос в систему фільтрації басейну Обладнання та аксесуари для басейнів Aquaviva Насос для спа Насоси гідромасажу Насос для вуличного басейну |
| назва | |
| Кількість фаз | 3 (380 В) |
| Продуктивність, м³/год | 35 при 12 м |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 985 ₴





