Новинка

Інверторний тепловий насос Aquaviva Model A 7 (7.01 кВт) підігрів води в басейні.
57 147 ₴
- Немає в наявності
- Код: 40741
+380 (93) 213-21-22
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Інверторний тепловий насос для нагрівання води в приватних басейнах.

Тепловий інверторний насос Aquaviva Model A 7 – це ідеальний варіант для нагріву або охолодження води в басейні об'ємом до 30 000 л. Тепловий насос обладнаний функціональним контролером для управління роботою в трьох режимах: Power, Smart та Silent. Завдяки титановому теплообміннику, насос ефективно працює з хлорованою та морською водою, забезпечуючи довговічну роботу без корозії. Також доступне Wi-Fi–управління з вашого смартфона через додаток Smart Life, який можна завантажити на Google Play або App Store.
- Максимальна теплова потужність: 7.01 кВт
- Коефіцієнт продуктивності: 5.06 - 16.18
- Фреон: R32

| Тип насосу | Моноблок |
|---|---|
| Інвертор | Так |
| Режим роботи | Обігрів та охолодження |
| Управління з телефону | Wi-Fi |
| Показники роботи за t° навколишнього середовища +27 °C, t° води на вході +26 °C і t° води на виході +28 °C |
|
| Показники роботи за t° навколишнього середовища +15 °C, t° води на вході +26 °C і t° води на виході +28 °C |
|
| Показники роботи в режимі охолодження, при t° навколишнього середовища +35℃, t° нагрітої води +27℃ |
|
| Кількість фаз | 1 (220-240 В) |
| Призначення | Домашні басейни, Громадські басейни |
| Теплова потужність, кВт | 7.0 |
| Номінальна сила струму, А | 7.3 |
| Макс. об'єм басейну, м³ | до 30 м³ при температурі повітря +26°C |
| Рекомендований потік води, м³/год | 3.1 |
| З'єднання | 50 мм |
| Матеріал нагрівача | Титан |
| Матеріал корпусу | Оцинкована сталь з порошковим фарбуванням |
| Компресор | Mitsubishi Electric (DC Inverter) |
| Робоча температура повітря | від -15 до +43°C |
| Робоча температура води | від +8 до +40°C |
| Звуковий тиск (1 м) | від 30 до 44 дБ(А) |
| Тип фреону | R32 |
| Вага холодоагенту, г | 430 |
| Режим розморожування | Так |
| Додатково |
|
| Комплектація |
|
| Розмір в упаковці | 910×355×620 мм |
| Вага в упаковці, кг | 35 |
| Виробник | Aquaviva |
| Гарантія | 36 місяців |



Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Aquaviva |
| Країна виробник | Китай |
| Напруга | 220 В |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Ток | 7.3 А |
| Електрична потужність | 0.98 кВт |
| Площа обігрівання | 30 кв.м |
| Рівень шуму | 36 дБ |
| Теплова потужність | 5.26 кВт |
| Використовуваний холодоагент | R32 |
| Користувацькі характеристики | |
| назва | Устаткування для нагрівання води Теплові насоси для басейнів Інверторні теплові насоси Побутовий тепловий насос |
| Габаритные размеры | |
| Вага | 35 кг |
| Основні атрибути | |
| Максимальна теплова потужність | 7 кВт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 57 147 ₴









